O nás

Jsme poměrně mladý, ale na druhou stranu hodně úspěšný internetový magazín, který se každým dnem snaží zlepšovat, podávat čtenářům daleko lepší a hlavně zajímavější informace, než ostatní magazíny a to v pravidelném čase a několikrát za den. Nechceme jít cestou bulvárního magazínu a publikovat prakticky všechny věci a polopravdy, které nám přijdou na displeje našich počítačů.
Chceme poskytovat seriózní informace a to hlavně z oblasti cestování a informačních technologií a ještě v tom lepším případě se snažíme obě cesty smíchat dohromady, což se v některých případech dá poměrně hodně těžko. Nicméně na druhou stranu jsme mladý tým, který chce něčeho dosáhnout, každý z nás má svoje jisté cíle, za kterými se každý den jdeme a to je naše největší motivace, kterou máme a která nás žene dopředu.
Každopádně se nejedná o snadný úkol, který by byl nějakým způsobem předem zajištěný, ale jedná se o věc, kterou si musíme společně vydobýt, což je skvělá a zajímavá věc, na kterou si musíte dát pozor.

Tým je základ!

Ano, přesně tak – tým je základ, bez kterého neuděláte prakticky v dnešní době žádné velké změny a bohužel ani nic moc ničeho nedosáhnete, jelikož všichni v týmu táhnou za jeden provaz, což je opět dokonalá věc, kterou si musíte uvědomit a jít ji naproti.
Každopádně, že jsou na světě týmy, kde jeden z jejich členů chce jít jiným směrem a bohužel narušuje poměrně hodně razantním způsobem plány ostatních, což není příjemná věc a rozhodně by si tím měl někdo něco udělat.
Tým je základ a za tímto tvrzením by si měl každý z nás stát a hlavně díky tomu si celkově určit jakým směrem se chce celkově vydat. My jsme šli směrem kvalitních informací a pravidelných článků, které se snažíme každý den doslova a do písmene servírovat našim čtenářům, což je hodně zajímavé a pokud se Vám to líbí, tak i potěšující pro nás, že naše práce dává smysl.