Cestování v čase - realita nebo lež?

Cestování v čase – realita nebo lež?

Cestování v čase je poměrně hodně opěvované téma, které je každý týden v bulváru nebo v televizních novinách – nicméně se stále jedná spíše o mediální bublinu, jelikož žádný stroj času zde bohužel není a ani jiné zařízení, které by umělo nějakým způsobem přenášet nebo přemisťovat věci jak z místa na místo, které je vzdálené tisíce kilometrů, tak ani někoho v čase zpět do minulosti nebo dopředu do budoucnosti.
Na druhou stranu by to bylo poměrně hodně příjemné a mnoho věcí by to celkově vyjasnilo, ale na druhou stranu je to lepší, když nevíme jak věci dříve fungovali a jak se naše historie odehrávala a tvarovala. Díky tomu vědci mohou mít a milovat svoje povolání a snažit se tvarovat historii a dávat si do sebe malé střípky poznatků, až se nakonec v závěru vytvoří jeden velký střep, ze kterého se dá již samostatně odečíst nějaké myšlenky, které v minulosti byly.
Každopádně je to hodně zajímavá věc a cestovat do budoucnosti by chtěl prakticky v dnešní době každý, což je poměrně hodně zajímavá věc, díky které by se mohl každý podívat do minulosti, ale i do budoucnosti na jakékoliv místo a hlavně v jakémkoliv čase. Nicméně svět by v tuto chvíli přestal dávat do určité míry smysl, jelikož by si lidé mohli cestovat v čase jak se jim zlíbí a hodně velkou část svého hlavně budoucího života ovlivnit.
Neříkáme, že by to na druhou stranu nebylo příjemné dokázat si zajistit lepší práci a vědět, jaké budou například otázky v testu ve škole nebo v přijímacím řízení. Nicméně žít život takový jaký je je daleko lepší, než ovlivňovat všechno okolo nás, což není zrovna férové a čestné jednání.

Chcete cestovat v čase?

Na poměrně hodně jednoduchou otázku je zde i jednoduchá odpověď – cestování v čase je poměrně hodně zajímavé téma, které by si měl každý z nás uvědomit spíše jako věc, na které se dlouhé roky dělá a pracuje, ale stále není tak dokonalá, aby se nějakým způsobem mohla v praxi osvědčit a začít v reálném a běžném životě používat.
Na druhou stranu se nejedná o snadný a lehký úkol, ale o poměrně hodně těžkou věc, která musí být dokonalá a hlavně sebelépe otestovaná, což vede také k zamyšlení, které si musíte uvědomit, že dnes není nic zadarmo a je hlavně potřeba si celkově uvědomit, že cestování v čase bude ještě několik let jak se říká u ledu a bude se na něm stále pilně a usilovně pracovat, až se dosáhne nějakého výsledku, který bude již hmatatelný a díky tomu budeme moci prohlásit, že cestování v čase je reálné a lidé mohou za nějaký finanční obnos, který bude zpočátku poměrně hodně vysoký začít cestovat v čase a to jak do minulosti, tak i do budoucnosti.